Skip to content

 

Question & Answer

Najčastejšie otázky

všetci máme otázky, ktoré nám občas nie sú jasné. A tak sme spísali tie najčastejšie otázky od vás 🙂 

Pokiaľ ste tu nenašli odpoveď na svoju otázku, tak nás samozrejme neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár

Q: Koľko krát si môžem daný kurz stiahnuť?

A: Každý masterclass/kurz si vieš stiahnuť zo svojho konta po dobu jedného roka maximálne 5 krát. 
Veríme, že je to dostatočne aj pre prípad, že by si náhodou niekde zapatrošil súbory, padlo by spojenie počas sťahovania alebo by sa stalo niečo neočakávané. 

Q: Aký je rozdiel medzi kurzom a masterclassom?

A: Masterclass je stavaný tak aby pokryl všetko v danej téme. Bez ohľadu na to, či si sa v danej problematike hýbeš roky alebo iba hodiny. Vždy je to brané ako celok, kde vysvetľujeme predovšetkým princípy doplnené praxou a ukážkami. 
Niektoré témy sú ale tak veľké, že výsledný masterclass by mal niekoľko stoviek hodín. A tak sme sa rozhodli vytvoriť kurzy, ktoré su kratšie a vždy zamerané iba na konkrétnu tému. 

Q: Aký je rozdieľ medzi FullHD a 4K verziou?

A: Samozrejme najvačší rozdiel je v rozlíšeni a spôsobe dodania. Kým FullHD je určené na stiahnutie, tak 4K verziu musíme kvôli veľkosti posielať na fyzickom USB klúči. 
Obsahovo sú obe verzie identické. Rozdiel je akurát vo rozlíšení. A forme dodania. 

Q: Ako rýchlo po vytvorení objednávky dostanem obsah?

A: FullHD verziu budeš mať k dispozícií niekoľko desiatok sekúnd po vytvorení objednávky, pokiaľ si zvolíš platbu kartou. Vo svojom konte v sekcii “na stiahnutie” sa ti zobrazia prekliky na stiahnutie jednotlivých kapitol tvojho masterclassu resp kurzu. 

Pokiaľ si sa rozhodol zakúpiť si verziu v 4K rozlíšení, tak ti USB expedujeme nasledujúci pracovný deň. 

Q: Plánuje aj niečo do budúcna?

A: Aktuálnou ponukou obsahu samozrejme nekončíme. Postupne spracúvame ďalšie a ďalšie témy, ktoré vidíme ako vhodné pre vás. V jednotlivých témach nechceme nič podceniť a tak príprava a točenie zaberie dlhé mesiace. 
Akonáhle budeme mať už kúsok pred finálovou čiarou, tak Vám samozrejme dáme vedieť o blížiacom sa novom kurze. 

Q: Máte aj členstvo?

A: Práve kvôli náročnosti jednotivých masterclassov (resp kurzov) neviem spraviť možnosť mesačného členstva. Nevedeli by sme garantovať stabilitu v mesačnom prispievaní. Preto sme zvolili túto varianu. 

Pre všetkých našich členov (ktorí si kúpili aspoň jeden náš kurz) sme však vytvorili uzavretú FB skupinu. Takto vieme ostať s vami v kontakte, pomáhať vám a samozrejme informovať o novinkách.  

Q: Je možné kupovať aj na firmu?

A: Samozrejme naše masterclassy aj kurzy je možné kupovať aj na firmu. V pokladni si odškrtneš položku “Nakupujem na firmu” a vyplniš všetky údaje tvojej firmy. A ďalej už pokračuješ normálne 🙂 

Q: Dal som prevod na účet a nemam linky na stiahnutie

A: Platby pri prevode na náš účet sa synchronizujú 4 krát za hodinu. V momente, kedy bude platba pripísaná na náš učet, tak sa ti automaticky dokončí objednávka, vystaví ostrá faktúra. Následne sa ti sprístupnia linky na stiahnutie, alebo pripravíme USB na odoslanie k tebe. 

Q: Je možné kupovať s nulovou DPH?

A: Vzhľadom na to, že sme platci DPH, tak samozejme vieme predávať do zahraničia s nulovou DPH. V pokladni si zaškrtni, že chceš nákup na firmu vyplň svoje fakturačné údaje a sprocesuj svoju objednávku.
Následne nás prosim kontaktuj na info@lensbrothers.sk a prilož nám doklad o pridelení IČ DPH v zahraničí. Na základe toho ti upravíme faktúru a vrátime peniaze.