Skip to content

 

Question & Answer

Najčastejšie otázky

všetci máme otázky, ktoré nám občas nie sú jasné. A tak sme spísali tie najčastejšie otázky od vás 🙂 

Pokiaľ ste tu nenašli odpoveď na svoju otázku, tak nás samozrejme neváhajte kontaktovať cez kontaktný formulár

Q: Ako fungujú masterclassy?

A: Pre vaše lepšie pochopenie problematiky sme namiesto fyzických kurzov zvolili digitálnu cestu. Každy masterclass je dopredu pripravený aby tématicky pokryl kompletnú problematiku a je spracovaný vo forme výukových videí. Vďaka tomu viete študovať vlastným tempom, kedykoľvek sa k danej kapitole vrátiť a overiť si jednotlivé postupy. 

Q: Koľko krát si môžem daný kurz stiahnuť?

A: Každý masterclass/kurz si vieš stiahnuť zo svojho konta po dobu jedného roka maximálne 5 krát. 
Veríme, že je to dostatočne aj pre prípad, že by si náhodou niekde zapatrošil súbory, padlo by spojenie počas sťahovania alebo by sa stalo niečo neočakávané. 
Ak však ani to nestačí, tak nám prosím napíš 🙂

Q: Aký je rozdiel medzi kurzom a masterclassom?

A: Masterclass je stavaný tak aby pokryl všetko v danej téme. Bez ohľadu na to, či si sa v danej problematike hýbeš roky alebo iba hodiny. Vždy je to brané ako celok, kde vysvetľujeme predovšetkým princípy doplnené praxou a ukážkami. 
Niektoré témy sú ale tak veľké, že výsledný masterclass by mal niekoľko stoviek hodín. A tak sme sa rozhodli vytvoriť kurzy, ktoré su kratšie a vždy zamerané iba na konkrétnu tému. 

Q: Aký je rozdieľ medzi FullHD a 4K verziou?

A: Samozrejme najvačší rozdiel je v rozlíšeni a spôsobe dodania. Kým FullHD je určené na stiahnutie, tak 4K verziu musíme kvôli veľkosti posielať na fyzickom USB klúči. 
Obsahovo sú obe verzie identické. Rozdiel je akurát vo rozlíšení. A forme dodania. 

Q: Ako rýchlo po vytvorení objednávky dostanem obsah?

A: FullHD verziu budeš mať k dispozícií niekoľko desiatok sekúnd po vytvorení objednávky, pokiaľ si zvolíš platbu kartou. Vo svojom konte v sekcii “na stiahnutie” sa ti zobrazia prekliky na stiahnutie jednotlivých kapitol tvojho masterclassu resp kurzu. 

Pokiaľ si sa rozhodol zakúpiť si verziu v 4K rozlíšení, tak ti USB expedujeme nasledujúci pracovný deň. 

Q: Nechce mi zobrat zľavový kód

A: V prvom rade treba mat vypnutý adblock a nasledne nanovo načítať stránku. Väčšina vecí na všetkých webstránkach sa spúšťa cez javascript, ktory adblock znefukční.

Q: Kúpil som si predchádzajúci masterclass a teraz ste vydali nový

A: Po každom vydaní nového masterclasuu Vám dojde newsletter aj so zľavovým kódom pre majiteľov predchádzajúcej verzie. Taktiež je tento kód pridaný do skupiny pre členov. Na úspešné aplikovanie zľavovného kódu je nutné byť prihlásený tým istým emailom. Inač by kód vedel použiť ktokoľvek. 

Q: Ako funguje predpredaj?

A: Každý masterclass vieš zakúpiť pár dní pred uvedením za zvýhodnenú cenu. Avšak všetky materialy budú pre teba dostupné až v momente kedy sa masterclass publikuje

Q: Máte aj členstvo?

A: Práve kvôli náročnosti jednotivých masterclassov (resp kurzov) neviem spraviť možnosť mesačného členstva. Nevedeli by sme garantovať stabilitu v mesačnom prispievaní. Preto sme zvolili túto varianu. 

Pre všetkých našich členov (ktorí si kúpili aspoň jeden náš kurz) sme však vytvorili uzavretú FB skupinu. Takto vieme ostať s vami v kontakte, pomáhať vám a samozrejme informovať o novinkách.  

Q: Je možné kupovať aj na firmu?

A: Samozrejme naše masterclassy aj kurzy je možné kupovať aj na firmu. V pokladni si odškrtneš položku “Nakupujem na firmu” a vyplniš všetky údaje tvojej firmy. A ďalej už pokračuješ normálne 🙂 

Q: Dal som prevod na účet a nemam linky na stiahnutie

A: Platby pri prevode na náš účet sa synchronizujú 4 krát za hodinu. V momente, kedy bude platba pripísaná na náš učet, tak sa ti automaticky dokončí objednávka, vystaví ostrá faktúra. Následne sa ti sprístupnia linky na stiahnutie, alebo pripravíme USB na odoslanie k tebe. 

Q: Je možné kupovať s nulovou DPH?

A: Vzhľadom na to, že sme platci DPH, tak samozejme vieme predávať do zahraničia s nulovou DPH. V pokladni si zaškrtni, že chceš nákup na firmu vyplň svoje fakturačné údaje a sprocesuj svoju objednávku.
Následne nás prosim kontaktuj na info@lensbrothers.sk a prilož nám doklad o pridelení IČ DPH v zahraničí. Na základe toho ti upravíme faktúru a refundujeme DPH.

Q: Kedy sa začína masterclass?

A: Všetky masterclassy u nás sú v digitálnej podobe. Po vytvorení objednávky dostaneš prístup k digitálnym súborom- videám, ktoré si stiahneš k sebe do počítača. Celý masterclass je rozdelený na niekoľko kapitól, ku ktorým vzdy najdeš konkrétne video spracovanie problematiky. Takto vieš študovať vlastným tempom, problematiku si kedykoľvek opäť prehrať a naštudovať. Všetky ukážky sa snazíme prispôsobiť tak, aby ste si ich vedeli ľahko vytvoriť a vyskúsať aj v domácom prostredí.