Osobné online konzultácie

Predstavujeme novinku: Online konzultácie pre účastníkov masterclassu “Marketing pre fotografov

V LensBrothers si vážime každého študenta, ktorý sa rozhodne zlepšiť svoje umenie a podnikateľské zručnosti s nami. S hrdosťou oznamujeme, že účastníci nášho najnovšieho masterclassu “Marketing pre Fotografov” teraz získajú exkluzívnu možnosť online konzultácie s lektorom. Táto nová služba je navrhnutá tak, aby maximálne podporila váš rozvoj a pripravila vás na úspech v oblasti fotografie.

Osobná podpora, keď ju najviac potrebujete

Po absolvovaní prvých dvoch blokov nášho masterclassu, kde sa zoznámite so sebou ako s fotografom, spoznáte svojho ideálneho klienta a vyspecifikujete si svoju špecializáciu, otvára sa vám možnosť posunúť váše fotografické služby ešte ďalej. Práve pred dôležitým krokom tvorby webstránky a nastavenia marketingového mixu prichádza čas využiť exkluzívnu možnosť online konzultácie.

Čo môžete od konzultácie očakávať?

Každý účastník masterclassu má možnosť využiť 30-minútový online hovor s naším lektorom. Tento hovor je príležitosťou na diskusiu o vašich doterajších postupoch, poradenstvo pred ďalšími krokmi a odpovede na vaše otázky.

Ako si zarezervovať svoju konzultáciu?

Po absolvovaní prvých dvoch blokov masterclassu nás môžete kontaktovať pomocou e-mailu a dohodnúť si termín s lektorom.

Táto osobná konzultácia je súčasťou nášho záväzku poskytnúť vám všetky nástroje a podporu potrebné na dosiahnutie vášho úspechu. Veríme, že s pravými radami a vedením môžete vaše sny v oblasti fotografie nielen dosiahnuť, ale aj prekonať.

Tešíme sa na vaše úspechy a na možnosť byť súčasťou vašej fotografickej cesty.